Twój koszyk jest pusty.

Zaloguj | Rejestracja

Twoje zakupy:

0.00 zł »

Pronar Sp. z o.o. od 1988 roku dostarcza nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dla sektora rolniczego i komunalnego, przemysłu przetwórczego i branży transportowej. Jesteśmy firmą, która od początku rozpoczęcia działalności gwarantuje wysoką jakość, pionierskie technologie i obsługę na najwyższym poziomie. Nasze produkty i usługi eksportujemy do ponad 60 krajów na całym świecie, a w Polsce w wielu dziedzinach jesteśmy liderem.

W 1991 roku rozpoczęliśmy hurtową sprzedaż paliw i olejów. Od 25 lat nasi klienci korzystają z usług i oferty paliwowej, sieci naszych Stacji Paliw, rozlokowanych na terenie województwa podlaskiego. Nasze wieloletnie doświadczenie w dostawach paliw płynnych i olejów oraz wszelkich materiałów eksploatacyjnych, chemii warsztatowej oraz akcesoriów i kosmetyków samochodowych sprawiła, że każdy klient znajdzie w ofercie poszukiwany produkt. Od 2016 naszą ofertę wzbogaciliśmy o dostawę i sprzedaż paliwa lotniczego. Naszym motto jest " Być bliżej klienta" dlatego w naszym sklepie na pewno znajdziesz konkurencyjne ceny, optymalne metody płatności, dogodne formy dostaw, a w wyborze właściwego produktu pomoże Ci wykwalifikowana kadra.

Jesteśmy w 100% polską firmą, której głównym celem jest ciągły, dynamiczny rozwój, inwestycje w nowoczesne technologie, tak aby z jednej strony być niezależnym producentem, z drugiej zaś sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych partnerów handlowych i klientów indywidualnych.

oleje.pronar.pl - O nas
oleje.pronar.pl - O nas